X

Máte zkušenost s tímto veterinárním lékařem?


Máte zkušenost s veterinárním lékařem "MVDr. Emilie Klečková "? Zanechejte zpětnou vazbu ostatním uživatelům, zaberem Vám to méně než 2 minuty.


Chci přidat hodnocení

Kde mě najdete

Hodnocení (2)

  • Renata Matoušová
    Renata Matoušová05. 04. 2017

    Byla jsem u paní Klečkové na kastraci toulavé kočičky, které jsem poté hledala domov. Kočička byla krátce v březí (prý dva týdny), v tomto případě se vždy odebírá celá děloha, ale paní Klečková prý standardně u rané březosti dělohu nechává s tím, že embrya samy zaniknou. Dále i když věděla, že je to toulavá kočička a nemusí se podařit najít pro kočičku domov, zašila jí ránu nevstřebatelnými stehy, takže to pro mě znamenalo si ji nechat doma místo plánovaného jednoho týdne dva týdny (do sundání stehů), navíc stehy byly tak utažené, že nová kočičina veterinářka řekla, že kočička musela dost trpět. Kočičku jsem nakonec umístila do nového domova a kočička je moc spokojená. Jenže včera nastaly komplikace, měsíc po kastraci kočička začala silně krvácet a nakonec porodila mrtvé, pět centimetrů velké, mrtvé koťátko. Podle informací paní doktorky Klečkové tam měla 5 zárodků, zítra ji čeká vyšetření. Kdybych tušila, že bude postupovat takto, tak ji kočičku nesvěřím. To, že jí neodebrala dělohu, jsem se dověděla až po operaci, vůbec by mě nenapadlo, že by jí dělohu nechala.... !!! Nebudu ani mluvit o tom, že si kočičku nezvážila kvůli dávce anestezie, nestačila jsem říct ani A a už měla v sobě injekci. Za normálních okolností bych si tuto doktorku nevybrala, ale byla jediná, která nabídla kastraci za slušné peníze, které hradil kastrační program pro toulavé kočičky (felitikastruje). Kdybych tušila, že to takto dopadne, tak ji raději nechám kastrovat u ověřené veterinářky a rozdíl peněz doplatím. K této doktorce už nikdy více!

  • Milova Alena
    Milova Alena23. 09. 2019

    JA MAM DOBRE SKUSENOSTI S PANI DOKTORKOU kLCKOVOU CHODIM K NI DLOUHO OCHOTNA PORADIT MAM NMOCNE DVA PSI EPILEPSII A PARADA LKY SEDI JINAK ZADNY PROBLEM DEKUJI ZA LECBU ALENA MILOVA

Pro hodnocení veterináře se musíte přihlásit.